Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Liverpool i bashkohet garës për Mandin

Liverpool i bashkohet garës për Mandin

Kampioni i Premier Ligës vazhdon të lidhet me shumë mbrojtës.

Liverpooli po shikon rreth mundësisë për të transferuar mbrojtësin e Real Betis Aissa Mandi, raporton “La Razon”.


Mbrojtësi algjerian është drejt fundit të kontratës së tij aktuale me skuadrën spanjolle, dhe gjatë verës do të jetë si lojtarë i lirë, përcjell KosovaPress.

Për Mandin interesim serioz ka shprehur gjiganti italian AC Milan, por si duket “Të Kuqtë” nga Anglia pavarësisht transferimeve të Davies e Kabak, dëshirojnë të përforcojnë repartin e mbrojtjes, pas krizës së madhe këtë sezon me lëndimet e Van Dijk, Joe Gomez, e Joel Matip.

Lexo edhe

Video

error: