Liverpool-Brighton dhe Crystal Palace e Chelsea mund t’i ndiqni LIVE këtu

Liverpool-Brighton dhe Crystal Palace e Chelsea mund t’i ndiqni LIVE këtu

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë në ndeshjet tejet interesante në Premier Ligën anglez, ku Liverpooli e pret në shtëpi Brightonin, kurse Chelsea është mysafirë i Crystal Palace.

Liverpooli do të synojë me çdo kusht fitoren kundër Brightonit, dhe të këndellet nga barazimi i xhiros së kaluar kundër Evertonit me rezultat 0:0, përcjell KosovaPress.

Në anën tjetër, trajneri i Chelseat, Graham Potter, kërkon fitoren e parë në krye të Chelseat në Premier Ligë kundër skuadrës së Crystal Palace.

Ndeshjet LIVE mund t’i ndiqni në linkat e mëposhtëm.


Liverpool – Brighton

This helps with strained tips! (himtree.com)

Crystal Palace – Chelsea

This helps with strained tips! (himtree.com)

Lexo edhe

Video