Liverpool – Atalanta, Klopp vjen me shumë ndryshime, ky është vendimi për Shaqirin

Liverpool – Atalanta, Klopp vjen me shumë ndryshime, ky është vendimi për Shaqirin

Rrethi i katër i ndeshjeve të Grupid D të Ligës së Kampionëve sjell sonte me fillim nga ora 21:00  ndeshjen ndërmjet Liverpoolit dhe Atalantës, përcjell KosovaPress.

Liverpooli e pret skuadrën italiane në këtë ndeshje si lider i grupit D me nëntë pikë, kurse Atalanta i ka katër pikë në vendin e tretë, aq sa ka edhe Ajaxi në vendin e dytë.

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka bërë disa ndryshime në formacionin startues, por përsëri nuk ka gjetur vend për Shaqirin në formacionin zyrtar.


Këto janë formacionet zyrtare:

Liverpool: Alisson; N Williams, R Williams, Matip, Tsimikas; Milner, Wijnaldum, Jones; Salah, Origi, Mane

Atalanta: Gollini; Toloi, Romero, Gjimshiti; Hateboer, De Roon, Freuler, Gosens; Ilicic, Pessina; Gomez

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.