Lista Serbe bojkoton seancën për Ligjin për Zgjedhje

Lista Serbe bojkoton seancën për Ligjin për Zgjedhje

Seanca për ndryshimin e Ligjit për Zgjedhje tashmë ka filluar. Aty janë deputetë nga pozita dhe opozita, por jo edhe të Listës Serbe.


Ndërkohë opozita po vazhdon të kundërshtojë nismën e Qeverisë Kurti për ndryshimin e Ligjit për Zgjedhje.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: