Lionel Messi shënon golin e parë për PSG

Lionel Messi shënon golin e parë për PSG

Gjigandi francez ka thelluar epërsinë kundër kampionit të Premier Ligës.

Lionel Messi ka shënuar golin e tij të parë në fanellën e Paris Saint-Germain dhe të dytin sot për gjigandin francez në ndeshjen kundër Manchester Cityt, përcjell KosovaPress.

Messi shënon në minutën e 74’ të ndeshjes për të thelluar epërsinë në 2:0.


Rezultati momental i ndeshjes është 2:0 në favor të PSG.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video