Lionel Messi fiton Topin e Artë 2021

Lionel Messi fiton Topin e Artë 2021

Lionel Messi e ka fituar për Topin e Artë 2021 të dhënë nga prestigjiozja franceze France Footballa.


Prapa tij Messi la sulmuesin e Bayerni Robert Lewandowskin si dhe emra si Benzema, Jorginho dhe Kante.

Ky është trofeu i shtatë për Messin në karrierën e tij.

Lexo edhe

Video