Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Lily James thyen heshtjen: Ka shumë për të thënë

Lily James thyen heshtjen: Ka shumë për të thënë

Aktorja britanike Lily James ka deklaruar se “ka shumë për të thënë” në lidhje me fotot që e tregonin atë duke u puthur me yllin e saj, Dominic West.

James, 32-vjeç dhe West, 51-vjeç, i cili është i martuar me stilisten Irlandeze të peizazhit Catherine FitzGerald, u bënë tituj vitin e kaluar kur ata nuk kundërshtuan së bashku në Romë.

Të dy – të cilët ishin duke filmuar mini-serinë “The Pursuit Of Love” në Angli – u fotografuan duke u puthur në Romë, me një dëshmitar okular që deklaroi për   Page Six atë kohë, se “West nuk mund të rezistonte duke e puthur në qafë dhe duke e ledhatuar atë”.

“Unë nuk jam vërtet e gatshme të flas për këtë,” tha aktorja britanike për Guardian kur u pyet për pretendimet e tyre. “Ka shumë për të thënë, por jo tani, kam frikë.”

Pas dramës, West u kthye te gruaja e tij për të organizuar një sesion fotografik me të jashtë shtëpisë së tyre, duke u puthur dhe treguar një shënim të shkruar me dorë duke këmbëngulur që martesa e tyre ishte e mirë.


“Martesa jonë është e fortë dhe ne jemi akoma shumë së bashku”, lexohet në shënimin, nënshkruar nga West dhe FitzGerald. “Faleminderit.”

Disa muaj më vonë, ata vazhduan të krijonin një front të bashkuar duke ndarë një kartë Krishtlindjesh nga Glin Castle e Irlandës, e cila i përket familjes së FitzGerald.

Ndërkohë James, anuloi të gjitha paraqitjet në shtyp pasi fotot u bënë virale, me sa duket për të shmangur çdo pyetje në lidhje me lidhjen e saj të dyshuar me West.

Ylli i filmit “Rebecca” përfundimisht u largua nga West, pasi u pa duke u puthur me rokerin Michael Shuman në shkurt.

West dhe FitzGerald janë martuar që nga viti 2010 dhe kanë katër fëmijë së bashku. West gjithashtu ndan një fëmijë me ish-bashkëshorten Polly Astor.

Video

error: