Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Liga e Kampionëve, Chelsea shumë afër gjysmëfinales, luftë e ashpër ndërmjet PSG-së dhe Bayernit

Liga e Kampionëve, Chelsea shumë afër gjysmëfinales, luftë e ashpër ndërmjet PSG-së dhe Bayernit

Kanë përfunduar 45 minutat e para të dy ndeshjeve të sontmë të Ligës së Kampionëve.

Skuadra angleze Chelsea i është ofruar edhe më shumë gjysmëfinales së këtij kompeticioni sepse nuk ka pranuar gol në 45 minutat e para kurse në ndeshjen e parë ka fituar me rezultat 2-0, përcjellë KosovaPress.


Në ndeshjen tjetër ndërmjet PSG-së dhe Bayernit gjithçka është e hapur sepse Bayerni po avancon me rezultat 1-0 pas pjesës së parë dhe i nevojitet vetëm edhe një gol për të vazhduar tutje.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë në pjesën e dytë.

Lexo edhe

Video

error: