Liberalizimi i vizave, mbledhja e Komisionit ku po merr pjesë ambasadori gjerman i mbyllur për medie

Liberalizimi i vizave, mbledhja e Komisionit ku po merr pjesë ambasadori gjerman i mbyllur për medie

Ka nisur mbledhja e Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë me ambasadorin e Gjermanisë Jörn Rohde.


Në këtë mbledhje do të diskutohet lidhur me liberalizimin e vizave.

Mirëpo mbledhja e komisionit po mbahet me dyer të mbyllura për medie, ndërsa pas përfundimit pritet të ketë konferencë për media.

Lexo edhe

Video

error: