Lezhë, mbytet në plazhin e Tales një 27-vjeçar

Lezhë, mbytet në plazhin e Tales një 27-vjeçar

Një 27-vjeçar është mbytur sot pasdite në plazhin e Tales, në Lezhë.


Shtetasi i mbytur është Paulin Rrasa, banues në Ishull Lezhë.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e shtetasit të mbytur./A2

Lexo edhe

Video