Lëndohet në vendin e punës

Lëndohet në vendin e punës

Një person përderisa ishte duke punuar ka pësuar lëndime.


Rasti ka ndodhur dje në Rahovec, ku viktima fillimisht për trajtim mjekësor është dërguar në Spitalin e Gjakovës, e më pas për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor është dërguar në QKUK në Prishtinë.

Sipas Policisë, lidhur me rastin është intervistuar i dyshuari mashkull kosovar dhe është konsultuar prokurori i shtetit, i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video