Lëndohet në vendin e punës

Lëndohet në vendin e punës

Një person ka pësuar lëndime trupore deri sa ka qenë duke punuar.


Rasti ka ndodhur dje në Prishtinë. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

 Lidhur me këtë është intervistuar një mashkull kosovar dhe me urdhër të prokurorit rasti mbetet në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video

error: