Lëndohet derisa ecte pranë një objekti në ndërtim

Lëndohet derisa ecte pranë një objekti në ndërtim

Një person ka pësuar lëndime trupore në Gjakovë, pasi që i njëjti gjersa ishte duke ecur pranë një objekti në ndërtim, nga rrethoja e objektit kishte rënë një kornizë metalike duke e goditur viktimën në kokë.


Viktimës i është ofruar tretman mjekësorë. Është intervistuar një i dyshuar mashkull kosovar dhe pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video