Lëndimi i frikshëm i Godfrey kundër Chelseat – video

Lëndimi i frikshëm i Godfrey kundër Chelseat – video

Momentalisht është duke u zhvilluar pjesa e parë e ndeshjes mes Evertonit dhe Chelseat, ku rezultati qëndron ende i barabartë, 0:0.

Të dy skuadrat nuk kanë arritur ta gjejnë golin deri tani, pavarësisht rasteve për gol që kishin, përcjell KosovaPress.

Ndërkaq, trajnerit Frank Lampard i është imponuar përdorimin i një zëvendësimi, duke e larguar nga loja Ben Godfrey për Mason Holgate.


Godfrey pësoi një lëndim të frikshëm në një përballje me njërin nga lojtarët e Chelseat, ku sipas spekulimeve thuhet se ai ka thyer kyçin e këmbës.

Videon e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video