Lekaj i reagon Durmishit: S’kam nënshkruar asnjë kontratë për tenderin për mirëmbajtjen e urave

Ish-ministri i Infrastrukturës, tani deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Pal Lekaj ka reaguar ndaj deklaratave të zëvendësministrit të Ministrisë së Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Hysen Durmishi se tenderi për “mirëmbajtjen e urave në rrugët regjionale dhe rajonale të Kosovës ishte nënshkruar në kohën kur ai drejtonte këtë dikasteri. Lekaj … Continue reading Lekaj i reagon Durmishit: S’kam nënshkruar asnjë kontratë për tenderin për mirëmbajtjen e urave