Leicester kalon në epërsi kundër Napolit

Leicester kalon në epërsi kundër Napolit

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Leicester Cityt dhe Napolit, ku tanimë nikoqirët e gjejnë vetën në avantazh prej një goli.

Skuadra e Leicester ka kaluar në epërsi minimale 1:0 kundër Napolit, përmes golit të shënuar nga Ayoze Perez, përcjell KosovaPress.


Përmes një asistimi të Harvey Barnes, Perez shënon gol në minutën e 9′ për të kaluar në epërsi “Dhelprat”.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video