Leeds synon transferimin e Draxler

Leeds synon transferimin e Draxler

Klubi anglez Leeds United po synon të transferojnë sulmuesin e PSG-së Julian Draxler, raporton “Gazzetta dello Sport”.


Skuadra e Leeds kanë qenë të lidhur me një transferim të mundshëm me përfaqësuesin e Gjermanisë, dhe tani si duket do të jenë në garë me shumë skuadra të tjera franceze, përcjell KosovaPress.

Draxler këtë edicion ka bërë nëntë paraqitje në Ligën 1 të Francës, dhe ka arritur të regjistrojë dy gola dhe një asistim për skuadrën e PSG-së. 

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.