LDK feston me fishekzjarre në Gjilan

Lidhja Demokratike e Kosovës në këto momente ka nis festimin me fishekzjarre në Gjilan.


Kandidati i LDK-së për Gjilanin, Lutfi Haziri u shpreh i bindur se kjo parti ka fituar bindshëm në këtë komunë.

Sipas EXIT POLL-it të Radio Televizioni Dukagjini dhe Ubo Consulting, në Gjilan ka balotazh, pasi Lutfi Haziri i LDK-së ka marrë 46.4 % dhe Alban Hyseni i LVV-së ka marrë 40.7 përqind.

Lexo edhe

Video

error: