Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

LDK e vlerëson kërcënues reagimin e Osmanit ndaj KQZ-së

LDK e vlerëson kërcënues reagimin e Osmanit ndaj KQZ-së

Lidhja Demokratike e Kosovës e ka quajtur kërcenim reagimin e ushtrueses së detyrës së presidentit, Vjosa Osmani karshi Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.


Në partinë e Isa Mustafës thonë se deklarata e Osmanit është shkelje e kushtetueses dhe ndërhyrje flagrante në punën e KQZ-së.

Kandidatja e LDK-së për deputete, njëherësh zëdhënësja e shtabit zgjedhor, Ardita Dushi përmes një konference për medie të dielen tha se gjëra të tilla nuk duhet të ndodhin më.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: