Lazio ka gati 25 milionë euro për Kumbullën

Lazio ka gati 25 milionë euro për Kumbullën

Igli Tare nuk po punon vetëm për rinovimet por edhe për merkaton.


Përveç zgjatjeve të marrëveshjeve me Lulic, Luis Alberton, Luiz Felipen dhe Parolon, drejtori sportiv i bardhekaltërve ka vendosur në radarët e merkatos Marash Kumbullën.

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare vlerësohet rreth 25 milionë euro nga Verona, një shifër e përballueshme për një klub si Lazio që duhet të mposhtë edhe konkurencën e Interit e Napolit për kuqeziun.

Lexo edhe

error: