Largohen tifozët, pritet të rinisë finalja mes Pejës-Trepçës

Largohen tifozët, pritet të rinisë finalja mes Pejës-Trepçës

Policia është duke e zbrazur palestrën në Suharekë, aty ku po zhvillohet finalja e Superkupës së Kosovës në basketboll ndërmjet Pejës dhe Trepçës.


Ballafaqimi ndërmjet tyre u ndërpre pak para përfundimit të pjesës së parë, por pritet që të rinisë së shpejti.

Lexo edhe

Video