Largohen nga aeroplani pasi pengoi personelin

Largohen nga aeroplani pasi pengoi personelin

Një person është kërkuar që të largohet nga aeroplani në Aeroportin e Prishtinës, pasi që ka penguar personelin e aeroplanit gjatë kryerjes së detyrës.


Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video