Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Lampard në telashe serioze, Leicesteri shënon edhe golin e dytë – video

Lampard në telashe serioze, Leicesteri shënon edhe golin e dytë – video

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së Premier Ligës ndërmjet Leicester Cityt dhe Chelseat.

Skuadra vendase është duke avancuar me rezultat 2-0.


Fillimisht realizoi Ndidi pas vetëm gjashtë minutave lojë, kurse Maddison e thelloi avantazhin më minutën e 41’.

Goli i Maddison:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: