Siguri

No Post/News Found

Tjera

  • Rajoni
  • Intervista
  • Tjera

Grabitje me armë në Tiranë, qëllohet në drejtim të policisë

Disa persona kanë tentuar të vjedhin me armë në një banesë në Tiranë dhe kanë qëlluar në drejtim të policisë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Prush

Tentoi të korruptojë policin për të shmangur gjobën, procedohet 28-vjeçari

Një 28-vjeçar është proceduar penalisht nga policia e Fierit pasi ka tentuar të korruptojë efektivin e rrugores me qëllim shmangien e gjobës. Policia njoftoi se gjatë

Shiste narkotik në Patos, arrestohet në flagrancë 33-vjeçari

Një 33-vjeçar me inicialet O.S. është arrestuar në flagrancë  në kuadër të operacionit policor “Tempulli” në qytetin Patos të Shqipërisë, pasi u kap me 53 gramë

Aksident në rrugën Elbasan-Librazhd, lëndohen 6 persona

Gjashtë persona, në mesin e tyre edhe një 11-vjeçare, kanë marrë lëndime si pasojë e një aksidenti sonte në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në fshatin Xibrakë. Automjeti