Lajme

Më shumë nga Lajme

No Post/News Found

Siguri

No Post/News Found

Tjera

  • Rajoni
  • Intervista
  • Tjera

​Zjarr në një garazh në Tiranë, digjen 4 makina dhe

Një zjarr ka rënë në një garazh në orët e para të mëngjesit në Tiranë dhe janë djegur 4 automjete. Si pasojë e zjarrit, janë lënduar

​Bukuritë e Prespës në Shqipëri, destinacion i turistëve vendas e

Parku Kombëtar i Prespës gjatë këtyre ditëve të ngrohta qershori është është kthyer në një destinacion turistik për turistët vendas e të huaj. Administrata Rajonale e

Protestë për naftën, ngrihen fermerët e Shkodrës

Dhjetëra fermerë të bashkisë së Vau– Dejesit, kanë protestuar këtë sot kundër rritjes së çmimit të naftës dhe mos kompensimit nga ana e qeverisë shqiptare. Ata

Dorëhiqen ministrat bullgarë Genchovska e Nikolov

Ministrja e Jashtme e Bullgarisë Teodora Gençovska dhe ministri i Energjisë Aleksandër Nikolov i kanë dorëzuar kryeministrit dorëheqjet e tyre, njoftuan të hënën të dy ministritë.