Lajme

Më shumë nga Lajme

No Post/News Found

Siguri

No Post/News Found

Tjera

  • Rajoni
  • Intervista
  • Tjera

​Pendarovski: Propozimi i modifikuar francez është i pranueshëm

Pendarovski: Propozimi i modifikuar francez është i pranueshëm Në kabinetin e Presidentit të Maqedonisë së Veriut është mbajtur seanca e 16-të e Këshillit të Sigurimit, ku

​Dëmtohet bredhi i Nënës Terezë në Shkup

Erërat e forta kanë dëmtuar dhe shkulur bredhin e Nënës Terezë në sheshin e Shkupit. Lidhur me këtë ka reaguar Instituti për Trashëgimi Shpirtërore dhe Kulturore

​Zjarr në një garazh në Tiranë, digjen 4 makina dhe

Një zjarr ka rënë në një garazh në orët e para të mëngjesit në Tiranë dhe janë djegur 4 automjete. Si pasojë e zjarrit, janë lënduar

​Bukuritë e Prespës në Shqipëri, destinacion i turistëve vendas e

Parku Kombëtar i Prespës gjatë këtyre ditëve të ngrohta qershori është është kthyer në një destinacion turistik për turistët vendas e të huaj. Administrata Rajonale e