Lajme

Më shumë nga Lajme

No Post/News Found

Siguri

No Post/News Found

Tjera

  • Rajoni
  • Intervista
  • Tjera

Maqedonia Veriore nesër nis aplikimin e dozës së tretë të

Të hënën fillon dhënia e dozës së tretë të vaksinës kundër COVID-19 në Maqedoninë Veriore. Me dozën e tretë do të vaksinohen të gjithë qytetarët mbi

11 të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri

Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë ndërruar jetë 11 persona të prekur me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se

8 viktima dhe 768 raste të reja me COVID-19 në

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur bilancin e sotëm të pandemisë, ku viktimat janë tetë, ndërkohë që rastet e reja janë 768, dhe

Apeli la në fuqi vendimin për dy vite burg, policia

Mbrëmjen e së mërkurës, policia ka kontrolluar shtëpinë e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla në Tiranë. Forca të shumta policie shkuan në banesën e tij, ndërkohë që ishte

error: