Tjera

  • Rajoni
  • Intervista
  • Tjera

Arrestohet një person në Tiranë, ua vidhte llogaritë sociale kosovarëve

28-vjçari Liridon Peka është arrestuar, pasi ka përfituar 100 mijë euro nga llogaritë e vjedhura të kosovarëve në Facebook. I arrestuari, i cili ka qenë me

Rafuna: Ndërtimi i autostradës Bllacë-Shkup, e mirëseardhur për ekonominë e

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Lulzim Rafuna ka deklaruar sot në Shkup se ndërtimi i autostradës Shkup-Bllacë është i mirëseardhur jo vetëm për qytetarë, por

Nikolla takoi delegacionin e Komisionit për Legjislacion të Kuvendit të

Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Lindita Nikolla priti sot në takim delegacionin e Komisionit për Legjislacionin, Mandatet, Imunitetin dhe Rregulloren të Kuvendit të Kosovës, i cili

​Berisha: Rama po bllokon rezolutën për gjenocidin serb në Kosovë

Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Sali Berisha, ka hedhur akuza të rënda ndaj kryeministrit Edi Rama dhe kryetares së Kuvendit të Shqipërisë, Lindita Nikolla, që