Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Lajme

Më shumë nga Lajme

No Post/News Found

Siguri

No Post/News Found

Tjera

  • Rajoni
  • Intervista
  • Tjera

Rama reagon për plagosjen në zyrën e PD-së në Kavajë:

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar për ngjarjen e mbrëmjes së të hënës, ku një person mbeti i plagosur në zyrën elektorale të Partisë Demokratike

Autobusi përplaset me një veturë në qendër të Tiranës, ka

Një aksident rrugor është regjistruar në orët e para të mëngjesit në Tiranë, ku janë përfshirë një autobus dhe një makinë e vogël. Aksidenti ka ndodhur

Mbërrijnë 208 mijë vaksina të Sinovac në Shqipëri

Në aeroportin “Nënë Tereza” në Tiranë mbërritën sot 208 mijë vaksina të Sinovac. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu dhe Ministri i Shtetit për

Ngjarja te xhamia në Tiranë, reagon Ahmed Kalaja: Shpresoj të

Ahmed Kalaja, imami i xhamisë te Rruga e Kavajës, ka reaguar pas ngjarjes së rëndë ku 5 persona u plagosën me thikë brenda ambienteve të xhamisë.

error: