Lajme

Më shumë nga Lajme

No Post/News Found

Siguri

No Post/News Found

Tjera

  • Rajoni
  • Intervista
  • Tjera

Dua Lipa koncerti në Tiranë

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa sonte me rastin e 28 Nëntorit po mban koncert në sheshin “Skënderbej” në Tiranë. Ishte kryeministri Edi Rama ai i

Presidenti Begaj organizon pritje shtetërore: T’i përkushtohemi vizionit për Shqipërinë

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, ka organizuar një pritje shtetërore sot pasdite, me rastin e 110 – vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë. Kreu i

Pesticidet në bujqësi, pa kontroll: Siguria ushqimore dhe fitosanitare nuk

Siguria ushqimore vihet në rrezik nga mungesa e laboratorëve që duhet të analizonin pesticidet, ky është konkluzioni që ka nxjerrë KLSH në raportin e tij për

Rama: Adem Jashari lindi në 28 nëntor dhe vdiq për

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot në këtë datë historike për të gjithë shqiptarët ka ndarë një urim të veçantë duke kujtuar figurën emblematike të heroit