Lahaj uron Ramën: Uroj të mos ndryshosh aspak nga ato tiparet e një njeriu të mrekullueshëm

Lahaj uron Ramën:  Uroj të mos ndryshosh aspak nga ato tiparet e një njeriu të mrekullueshëm

Tenori kosovar me famë ndërkombëtare, Ramë Lahaj, ka uruar Përparim Ramën për rezultatin që shënoi në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale, duke dalë fitues për të parin e Prishtinës.


“I dashtun mik i shtrenjtë, përveç që të uroj shumë suksese ty dhe Prishtinës në rrugëtimin tuaj të ri, uroj përzemërsisht që të mos ndryshosh aspak nga ato tiparet e një njeriu të mrekullueshëm që të gjithë ne ti duam fort. Me këmbë të mbare mik. Perparim Rama”, ka shkruar Lahaj.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: