Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ky mund të jetë nënshkrimi i parë i Milanit në këtë afat kalimtar

Ky mund të jetë nënshkrimi i parë i Milanit në këtë afat kalimtar

AC Milan është pranë nënshkrimit me Mohamed Simakan e Strasbourgut, raporton “Sky Sport”.


Mbrojtësi dëshiron të largohet nga skuadra franceze drejt Serie A, ku edhe spekulohet se të dy palët janë afër të arrijnë marrëveshje, përcjell KosovaPress.

Talenti 20 vjeçar mund të luajë si mbrojtës qendre dhe po ashtu mbrojtës i krahut të djathtë, dhe Strasbourg e vlerëson atë rreth 30 milionë euro.

STRASBOURG, FRANCE – OCTOBER 04: Mohamed Simakan of Racing Strasbourg looks to bring the ball down during the Ligue 1 match between RC Strasbourg and Lille OSC at Stade de la Meinau on October 4, 2020 in Strasbourg, France. (Photo by Marcio Machado/Eurasia Sport Images/Getty Images)

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: