Ky është rezultati pas pjesës së parë Prishtinë-Bodo/Glimt

Ky është rezultati pas pjesës së parë Prishtinë-Bodo/Glimt

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Fadil Vokrri” mes Prishtinës dhe Bodo/Glimt, ku rezultati momental është 1:1.


Fillimisht, ishte kampioni norvegjez ai i cili kaloi në epërsi i pari, ku mesfushori Patrick Berg shënoi në minutën 11, përcjell KosovaPress.

Golin e barazimit Prishtina e gjeti dy minuta para fundit të pjesës së parë përmes sulmuesit Otto John.

Video

error: