Ky është largimi i parë nga Ballkani

Ky është largimi i parë nga Ballkani

Përmes një komunikate në faqen zyrtare, Ballkani ka bërë të ditur se mbrojtësi Rustem Hoxha nuk do të jetë pjesë e skuadrës nga sezoni i ardhshëm.

Me përfundimin e kontratës së Hoxhës te Ballkani, të dy palët kanë vendosur që mos ta vazhdojnë më bashkëpunimin, raporton KosovaPress.


Hoxha ishte pjesë e Ballkanit që nga vera e vitit 2021, kur iu bashkua kampionit kosovar nga skuadra shqiptare, KF Teuta.

Hoxha largohet nga Ballkani si kampion.

“Klubi e falënderon Rustem Hoxhen për kontributin e dhënë për fanellën tonë dhe i uron suksese të mëtejshme”, shkruante në njoftimin e Hoxhës.

Lexo edhe

Video