Kuvendi me seancë të jashtëzakonshme, diskutohet për rritjen e çmimeve

Kuvendi me seancë të jashtëzakonshme, diskutohet për rritjen e çmimeve

Kuvendi i Kosovës do të mbajë sot seancë të jashtëzakonshme.


Në këtë seancë do të ketë debat parlamentar lidhur me rritjen e çmimeve. Ku dhe është e vetmja pikë e seancës së kësaj të marte.

Seanca e jashtëzakonshme pritet të fillojë në orën 11:00.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.