Kurti takohet me drejtorin e Agjencisë së Shërbimit të Navigacionit Ajror

Kurti takohet me drejtorin e Agjencisë së Shërbimit të Navigacionit Ajror

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka vizituar paraditen e sotme Agjencinë e Shërbimeve të Navigacionit Ajror.


Kryeministri Kurti, bashkë me ministrin e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliun janë pritur në takim nga drejtori i Agjencisë së Shërbimeve të Navigacionit Ajror, Samir Blacaku.

Mediet në takim lejohen të marrin vetëm pamje, ndërsa pas takimit do të deklarohen para gazetarëve.

Lexo edhe

Video