Kurti: Ende nuk ka drejtësi për Astrit Deharin

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me kryeparlamentarin, Glauk Konjufca, ministra dhe shumë deputetë e anëtar të Lëvizjes Vetëvendosje, si dhe familjarë, sot kanë bërë homazhe te varri i ish aktivistit të LVV-së, Astrit Dehari, i cili sot pesë vite u gjet i vdekur në qendrën e paraburgimit në Prizren. Turmës të atyre që … Continue reading Kurti: Ende nuk ka drejtësi për Astrit Deharin