Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Kurti emëron Arsim Berishën, zëvendësministër të Shëndetësisë

Kurti emëron Arsim Berishën, zëvendësministër të Shëndetësisë

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar sot Arsim Berishën, zëvendësministër të Shëndetësisë.


Kurti i ka uruar Berishës suksese në plotësimin e detyrave dhe përgjegjësive të tij.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: