Kurti do të takohet me Listën Serbe

Kurti do të takohet me Listën Serbe

Në orën 16:00 në Kuvendin e Kosovës është paraparë të mbahet një takim mes mandatarit për formimin e qeverisë, Albin Kurti dhe përfaqësuesve të Listës Serbe.


Këtë takim e ka konfirmuar për KosovaPress, zëdhënësi për media në Lëvizjen Vetëvendosje, Arlind Manxhuka.

KosovaPress po qëndron para objektit të Kuvendit të Kosovës, derisa pritet të fillojë ky takim.

Lexo edhe

Video