Kupa e Mbretit/Derbi mes Athletic Bilbaos e Barcelonës, ja çiftet eliminatore

Kupa e Mbretit/Derbi mes Athletic Bilbaos e Barcelonës, ja çiftet eliminatore

Sot është mbajtur ceremonia e hedhjes së shortit të fazës së eliminatoreve në kuadër të Kupës së Mbretit, ku do të kemi disa përballje tejet interesante.

Në këtë short, gjigandi spanjoll Real Madrid do të jetë mysafirë i skuadrës së Elches, përcjell KosovaPress.


Po ashtu, në kuadër të kësaj gare do të kemi edhe derbi, ku do të përballen dy skuadrat e La Ligas, respektivisht Athletic Bilbao dhe gjigandi katalunas Barcelona.

Shortin e plotë të Kupës së Mbretit e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video