Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Kryeziu: Atmosfera e fitores është si asnjëherë më parë

Kryeziu: Atmosfera e fitores është si asnjëherë më parë

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike të Kosovës, Florim Kryeziu, ka vazhduar takimet në Leshan, Gjinoc dhe Gelancë, ku ka thënë se atmosfera e fitores dhe e përkrahjes, është si asnjëherë më parë.


“U pritëm me entuziazëm dhe përkrahje për kryeministrin e ardhshëm Prof. Dr. Enver Hoxhaj dhe rimëkëmbjen”, ka shkruar ai në Facebook.

Përndryshe, Florim Kryeziu, në listën e kandidatëve të PDK-së për deputet mban numrin 101.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: