Kryetari i Ferizajt reagon pas inkuadrimit në Superligë: E mbara na priftë!

Kryetari i Ferizajt reagon pas inkuadrimit në Superligë: E mbara na priftë!

Klubi i Ferizajt ka siguruar sot plasmanin në Superligën e Kosovës si kampion i Ligës së Parë në Grupin B.

Ferizajasit kanë siguruar titullin e kampionit në Grupin B tre ndeshje pa përfunduar sezoni i rregullt, dhe tani pas sigurimit të biletës drejt Superligës, ka reaguar edhe kryetari i klubit Lulzim Abazi, përcjell KosovaPress.


Përmes një komunikate në faqen zyrtare të klubit, Abazi uroi klubin e tij dhe tifozët për plasmanin në Superligën e Kosovës.

Më poshtë mund ta gjeni urimin e tij në Facebook.

Lexo edhe

Video