Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Kryesia e Kuvendit mblidhet në ora 15:00

Kryesia e Kuvendit mblidhet në ora 15:00

Sot do të mblidhet Kryesia e Kuvendit.

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet në ora 15:00.


Siç njoftojnë nga Kuvendi i Kosovës në rend të ditës do të jetë nisma legjislative ““Projektligji për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit 03/L-073 për Zgjedhjet e Përgjithshme në Republikën e Kosovës, i ndryshuar dhe plotësuar me Ligjin nr. 03/L-256”.

Ndërkohë që raportohet se sot do të mbahet edhe seanca për zgjedhjet e presidentit.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: