Kryeministri Hoti pritet edhe nga presidenti Meta

Kryeministri Hoti pritet edhe nga presidenti Meta

Në kuadër të vizitës së par zyrtare në Shqipëri, kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka takuar presidentin, Ilir Meta.


Takimi u mbajt i mbyllur për medie, ndërsa kryeministri pritet të vazhdojë takimet me liderët institucional dhe politikë në Shqipëri.

Lexo edhe

Video

error: