Kroacia kalon në epërsi kundër Danimarkës – video

Kroacia kalon në epërsi kundër Danimarkës – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Kroacisë dhe Danimarkës, ku nikoqirët kanë gjetur golin e epërsisë të parët.

Kroacia ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Danimarkës, përmes golit të shënuar nga Borna Sosa, përcjell KosovaPress.


Sosa kalon kroatët në epërsi prej 1:0 në minutën e 49’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

https://dubz.co/v/27n1k5

Lexo edhe

Video