Krasniqi: Suksese vajzave dhe djemve tanë në Tokio

Krasniqi: Suksese vajzave dhe djemve tanë në Tokio

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka uruar vajzat dhe djemtë sportistë të Kosovës të cilët po marrin pjesë në Lojërat Olimpike Tokio 2020.


Deklarata e plotë e kreut të PDK-së në Facebook:

Kosovë, dashuria jonë e përjetshme e krenaria jonë e madhe! Shumë suksese vajzave dhe djemve tanë në Tokyo 2020!

Lexo edhe

Video

error: