Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

KQZ nuk certifikon listat e LVV-së, AAK-së dhe Nismës

KQZ nuk certifikon listat e LVV-së, AAK-së dhe Nismës

Lista e Lëvizjes Vetëvendosje, AAK-së dhe Nismës Socialdemokrate nuk është certifikuar nga KQZ-ja. Kjo për shkak se nuk kanë larguar kandidatët e listuar nga KGJK-ja


Nisma Socialdemokrate nuk është certifikuar nga Komisioni Qendror Zgjedhor as si subjekt politik.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: