KQZ nis mbledhjen me ngushëllime për familjet në Pejë dhe Tetovë

Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Kreshnik Radoniqi mbledhjen e sotme të KQZ e ka hapur duke i shprehur ngushëllime familjarëve për incidentin e mbrëmshëm në Pejë, ku mbeti i vdekur kandidati për kryetar të Pejës nga PDK-ja.


Radoniqi i ka shprehur ngushëllime edhe familjarëve të viktimave në Tetovë, ku si pasojë e shpërthimit në spitalin COVID, kanë humbur jetën 14 persona.

Lexo edhe

Video