Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

KQZ certifikon listat e PDK-së dhe LDK-së për zgjedhjet e 14 shkurtit

KQZ certifikon listat e PDK-së dhe LDK-së për zgjedhjet e 14 shkurtit

Lista e LDK-së dhe PDK-së për zgjedhjet e 14 shkurtit është certifikuar nga Komisioni Qendror Zgjedhor.


Kjo pasi në listat e tyre nuk ka asnjë kandidatë që ka probleme me ligjin.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: