Kourtney Kardashian “jeton në flluskën e saj të vogël”

Kourtney Kardashian “jeton në flluskën e saj të vogël”

Ylli i realitetit Kourtney Kardashian ndihet sikur jeton në një “flluskë të vogël”.

Ylli 43-vjeçar ka kaluar disa kohë larg motrave të saj gjatë muajve të fundit dhe në fakt ajo shijon përvojën e të jetuarit në “botën e saj të vogël”.

“Mendoj se disa prej nesh më shumë se të tjerët ndjejnë nevojën të distancohen ndonjëherë ose thjesht të bëjnë gjërat tona. Më pëlqen të mbaj “flluskën” time të vogël dhe siç thonë “Mbroni energjinë tuaj”. Dhe thjesht më pëlqen të jem në botën time të vogël dhe të hyj kur zgjedh dhe pastaj të rrëshqasë përsëri”, tha bukuroshja brune, e cila u martua me Travis Barker.

Kourtney u bë yll në serialin televiziv të realitetit të familjes së saj, “Keeping Up With the Kardashians”.


Por ajo në fakt preferon të xhirojë sipërmarrjen e tyre të fundit televizive, The Kardashians, sepse kërkon më pak kohë.

Kourtney, e cila ka Mason, 12, Penelope, dhjetë dhe Reign, shtatë, me ish të dashurin Scott Disick, tha në podkastin ‘Not Skinny But Not Fat’: “Mënyra që po e bëjmë tani, unë e kam asnjëherë nuk jam ndjerë sikur kam filmuar. Ndjehem sikur po jetoj jetën time dhe mezi e vura re se ata janë atje. Dhe kur ata janë atje, është shumë argëtuese dhe e këndshme.”

Kourtney mbetet veçanërisht e afërt me motrën e saj Khloe, 38-vjeç. Por ylli i realitetit pranon se marrëdhënia e tyre ka evoluar gjatë viteve të fundit, me Kourtney që ndjen se tani është në një “vend tjetër” në jetën e saj.

“Ndihem sikur Khloe dhe unë jemi mirë. Kam folur me të gjatë gjithë kohës që ajo ishte në Milano. Ne ishim FaceTiming, FaceTimed rrugës për në shkollë këtë mëngjes. E pashë këtë mëngjes në shkollë. Jemi mirë. Mendoj se jeta nuk është e njëjtë. Mendoj se jam në një vend tjetër”, tha Kourtney.

Lexo edhe

Video